Om 10.00 uur verlieten we Golden en na zo’n 30 minuten reden we een andere tijdszone in. De rest van de vakantie is het 9 uur vroeger dan in Nederland.
Janine moest om 11.30 uur plassen en daarom reden we Revelstoke in. Bij het infocentrum hadden ze een wc en daar vonden we ook een folder voor een gondola en rodelbaan. In het Revelstoke Mountain Resort zijn we met de gondola de berg opgegaan en is Emese via de rodelbaan weer naar beneden gekomen. Janine en ik gingen met de gondola terug.
Daarna zijn we gaan lunchen bij The Village Idiot. Rond 14.00 uur verlieten we Revelstoke op weg naar Kelowna.
Na aankomst rond 16.45 uur in het Best Western Plus hotel in Kelowna zijn Janine en ik nog wezen zwemmen in het buitenbad van het hotel, want het was 36 graden. Emese kon niet mee vanwege paars haar.
’s Avonds hebben we in Kelowna bij de veganistische snackbar Naked Cafe een hamburger met friet gegeten. De zanger die daar ging optreden complimenteerde Emese nog met haar paarse haar.
Het was een zonnige dag met een maximum temperatuur van 36 graden.
Aantal kilometers in de huurauto: 359.

One Response to Dag 8: Golden – Kelowna (za 15-07-17)