Ik werd als eerste wakker om 6.45 uur, dat viel niet tegen. Rond 9.00 uur verlieten we het hotel, met de metro naar Times Square. Daar hebben we eerst kaartjes gehaald voor de bustocht (zie hieronder). Vervolgens heb ik een uur in H&M zitten internetten, totdat Emese alle kleren had gekocht die ze wou hebben. Daarna zijn we naar Top Of The Rock gelopen, om een kaartje voor de volgende dag te halen.
Lunchen deden we bij Blue Dog Kitchen, ik had de healthy wrap, Janine penne en Emese een kip sandwich met friet.
Na de lunch zijn we met de metro naar het American Museum Of Natural History gegaan, daar wou Emese graag naartoe. We zijn daar van 14.00 uur tot 17.30 uur geweest, maar het is daar zo groot, dat we maar een fractie hebben gezien/gelezen.
Vanaf het museum zijn we naar het Peacefood Cafe gelopen, Emese wou graag weer Macho Nachos eten. Ik had de roasted seasonal squash en Janine de pizza.
Rond 18.45 uur vertrokken we met de metro naar Times Square, om met de avond tour van City Sights NY mee te gaan. Dit was een tour van 90 minuten in een open bus, die door Manhattan en Brooklyn reed, terwijl de gids vertelde wat we konden zien. Het was behoorlijk koud, halverwege ben ik gestopt met foto’s maken vanwege koude handen.
Rond 21.30 uur waren we weer in het hotel. Het was een zonnige, droge dag geweest, met een maximum temperatuur van 16 graden.
Aantal kilometers in de huurauto: 0.
One Response to Dag 3: New York City (ma 27-04-15)